HOME   LINKS   CONTACT
 
   
   
 
 
HOME
ONDERNEMINGSRECHT
ONROEREND GOED
PERSONEN- & FAMILIERECHT
ONZE MEDEWERKERS
VOOR POOLSE CLIËNTEN
LINKS
CONTACT
 
vereniging testament Daisy Hicks stichtingen huwelijkse voorwaarden Christine Klein samenleven Lieke Prinsze splitsingsakten
koopcontract oprichting BV
  Onze notarissen en medewerkers
             
    Daisy Hicks
notaris
020 - 540 70 08
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
daisy.hicks@kleinbinnenkade.nl
meer info >>
  christine klein notaris Christine Klein
notaris
020-540 70 04
Maandag, dinsdag, woensdagochtend en vrijdag
christine.klein@kleinbinnenkade.nl
meer info >>
             
    Lieke Prinsze
notaris
020 - 540 70 14
Dinsdag tot en met vrijdag

lieke.prinsze@kleinbinnenkade.nl
meer info >>
   
             
    Bart Onclin
kandidaat-notaris
020 540 70 31
maandag en woensdag tm vrijdag

bart.onclin@kleinbinnenkade.nl
meer info >>
  Jette van der Muur
kandidaat-notaris
020 540 70 22
Maandag tot en met vrijdag

jette.vandermuur@kleinbinnenkade.nl
meer info >>
             
  Anne-Marie Van der Woude
kandidaat-notaris
020 - 540 70 09
Maandag tot en met vrijdag

anne-marie.vanderwoude@kleinbinnenkade.nl
  Marieke Terlouw
paralegal onroerend goed
020 - 540 70 01
Maandag, woensdagochtend en donderdag

marieke.terlouw@kleinbinnenkade.nl
             
  Gerlies Vink
jurist
020 - 540 70 15
dinsdag, woensdag en vrijdag

gerlies.vink@kleinbinnenkade.nl
     
             
  Annemieke van der Laan
secretaresse Daisy Hicks
020 - 540 70 17
Maandag tot en met vrijdag

annemieke.van.der.laan@kleinbinnenkade.nl
  Debbie van Beek
secretaresse Laura C. Klein
020 - 540 70 02
Maandag tot en met vrijdag

debbie.van.beek@kleinbinnenkade.nl
             
  Saskia Thoolen
secretaresse Christine Klein
020 - 540 70 10
Maandag tot en met vrijdag

saskia.thoolen@kleinbinnenkade.nl
  Christina Ederveen
notarieel medewerkster
020 - 540 70 20
Donderdag en vrijdag

christina.ederveen@kleinbinnenkade.nl
             
  Lia van de Graaf
notarisklerk
020 540 70 07
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
lia.vandegraaf@kleinbinnenkade.nl
  Edwin Elout
notarieel medewerker
020 - 540 70 21
Maandag tot en met vrijdag

edwin.elout@kleinbinnenkade.nl
             
  Marijn Bakker
receptioniste/telefoniste/notarieel medewerkster
Dinsdag en donderdagochtend receptioniste/telefoniste
Woensdag notarieel medewerkster
020 540 70 70

receptie@kleinbinnenkade.nl
  Elly van Rij
notarieel medewerkster
020 - 540 70 20
Maandag tot en met vrijdag

elly.vanrij@kleinbinnenkade.nl
             
  Joost Tijmensen
020 - 540 70 18
Maandag tot en met vrijdag

joost.tijmensen@kleinbinnenkade.nl
   
             
  terug naar boven terug naar boven      

 

 

           
  @ klein binnenkade notarissen