HOME   LINKS   CONTACT
 
   
   
 
 
HOME
ONDERNEMINGSRECHT
ONROEREND GOED
PERSONEN- & FAMILIERECHT
ONZE MEDEWERKERS
VOOR POOLSE CLIËNTEN
LINKS
CONTACT
 
vereniging testamentstichtingen huwelijkse voorwaarden samenleven Lieke Prinsze splitsingsakten
koopcontract oprichting BV
  Onze notarissen en medewerkers
             
  Lieke Prinsze
notaris
020 - 540 70 14

maandag tot en met vrijdag
lieke.prinsze@kleinbinnenkade.nl
  Bernard Kapma
partner / kandidaat-notaris
020 - 540 70 04
maandag tot en met vrijdag

bernard.kapma@kleinbinnenkade.nl
             
  Jan Hein Siemerink
partner / kandidaat-notaris
020 - 540 70 08
maandag tot en met vrijdag

janhein.siemerink@kleinbinnenkade.nl
   
             
  Lydia O. Brewster
kandidaat-notaris
020 - 540 70 22
dinsdag tot en met vrijdag

lydia.brewster@kleinbinnenkade.nl
  Bart Onclin
kandidaat-notaris
020 540 70 31
maandag en woensdag tm vrijdag

bart.onclin@kleinbinnenkade.nl
             
  Paula H. Vermaase - van der Kramer
kandidaat-notaris
020 - 540 70 11
maandag en woensdag tot en met vrijdag
paula.vermaase@kleinbinnenkade.nl
  Anne-Marie Van der Woude
kandidaat-notaris
020 - 540 70 09
maandag tot en met vrijdag

anne-marie.vanderwoude@kleinbinnenkade.nl
             
  Marieke Terlouw
paralegal onroerend goed
020 - 540 70 01
maandag, woensdagochtend en donderdag

marieke.terlouw@kleinbinnenkade.nl
  Saskia Thoolen
paralegal familierecht
020 - 540 70 10
maandag tot en met vrijdag

saskia.thoolen@kleinbinnenkade.nl
             
  Gerlies Vink
jurist
020 - 540 70 15
dinsdag, woensdag en vrijdag

gerlies.vink@kleinbinnenkade.nl
  Lia van de Graaf
notarisklerk
020 540 70 07
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
lia.vandegraaf@kleinbinnenkade.nl
             
             
  Reveena Biharie
recceptioniste
020 - 540 70 70
dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend

  Rochella Hofwijks
receptioniste
020 - 540 70 70
maandag tot en met vrijdag

             
  Debbie van Beek
secretaresse
020 - 540 70 02
maandag tot en met vrijdag

debbie.van.beek@kleinbinnenkade.nl
  Annemieke van der Laan
secretaresse
020 - 540 70 30
maandag tot en met vrijdag

annemieke.van.der.laan@kleinbinnenkade.nl
             
  Christina Ederveen
notarieel medewerker
020 - 540 70 20
dinsdag tot en met vrijdagochtend

christina.ederveen@kleinbinnenkade.nl
  Edwin Elout
notarieel medewerker
020 - 540 70 21
maandag tot en met vrijdag

edwin.elout@kleinbinnenkade.nl
             
  Irma Maruszewski
notarieel medewerker
020 - 540 70 24
maandag tot en met vrijdag

irma.maruszewski@kleinbinnenkade.nl
   
             
  Joost Tijmensen
020 - 540 70 18
Maandag tot en met vrijdag
joost.tijmensen@kleinbinnenkade.nl
   
             
  terug naar boven terug naar boven      

 

 

           
  @ klein binnenkade notarissen